У Переяславському академічному ліцеї імені Івана Мазепи мають одразу два приводи для гордості. Випускники закладу Софія Дрига та Антон Червінський отримали найвищий можливий результат на національному мультипредметному тесті – 200 балів, інформує Переяслав.City.
Софія Дрига отримала 200 балів з української мови
Випускниця 11-Б класу Софія Дрига склала НМТ з української мови на максимальні 200 балів.
У ліцеї зазначають, що такий результат став закономірним підсумком багаторічної праці учениці. Софія неодноразово ставала переможницею учнівських олімпіад з української мови та літератури, а також здобувала високі результати у престижних мовних конкурсах.
Зокрема, дівчина брала участь і перемагала у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика та Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Педагогічний колектив ліцею відзначає талант Софії, її наполегливість та глибоку повагу до української мови й культури.
Випускниця 11-Б класу Софія Дрига склала НМТ з української мови на максимальні 200 балів
Антон Червінський набрав максимальний бал з математики
Ще один найвищий результат продемонстрував випускник 11-В класу Антон Червінський. Юнак склав НМТ з математики на 200 балів.
У навчальному закладі розповідають, що в одинадцятому класі Антон особливу увагу приділив вивченню математики та позапрограмних тем, ставши справжнім ентузіастом точних наук.
У ліцеї наголошують: математика не залишає місця випадковостям, а омріяні 200 балів стали результатом глибоких знань, аналітичного мислення та сотень годин наполегливої праці.
Педагоги також подякували батькам випускника за підтримку, віру в здібності сина та створення умов для його успішного розвитку.
Dипускник 11-В класу Антон Червінський склав НМТ з математики на 200 балів

Найактуальніша інформація та новини Переяславщини в нашому Telegram-каналі, інстаграмі, фейсбуці та TikTok