Загинули п'ятеро людей в ДТП на трасі Бориспіль-Дніпро, ще двоє перебувають у лікарні
П'ятеро людей загинули, ще двоє травмовані: поліцейські Київщини розслідують обставини автотрощі на Бориспільщині, що сталася з вини 70-річного водія Renault Sandero 22 червня на автодорозі Бориспіль-Дніпро, поблизу села Рогозів |Переяслав.City.
Сьогодні
2853



